دوره تابستانه کانون برگزیدگان باشگاه نانو به میزبانی آیکن

دومین دوره تابستانه کانون به میزبانی مرکز ICAN(مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی) در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ مرداد برگزار خواهد شد. این دوره با هدف آشنایی شرکت کنندگان با مسیر صحیح توسعه فناوری محصول محور و مهارتهای تجاری سازی می باشد. محل برگزاری این دوره سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران می باشد. این …

تقویم بهار ۹۷ کانون

با سلام خدمت همه دوستان در ادامه تقویم رویداد های بهاره کانون آورده شده است. از این پس هر فصل تقویم رویدادها در سایت قرار میگیرد تا دوستان فرصت بیشتری برای برنامه ریزی و احیانا تهیه مقدماتی مثل تهیه بلیت داشته باشند.      

۲۸ امین رویداد کارنو در دانشگاه باهنر کرمان

  • 22-24 آذر
  • دانشگاه باهنر کرمان

بیست و هشتمین رویداد کارنو با رویکرد توانمندسازی سرمایه های انسانی فناوری نانو در تاریخ ۲۲ الی ۲۴ آذرماه ۱۳۹۶ (چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه) به میزبانی دانشگاه باهنر کرمان برگزار خواهد شد.

نشست سالانه کانون همزمان با دهمین نمایشگاه نانو

  • 14 مهر ماه
  • نمایشگاه بین المللی نانو

به اطلاع اعضای کانون برگزیدگان باشگاه نانو می رساند  جلسه آتی کانون همزمان با دهمین جشنواره و نمایشگاه نانو، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار میشود. شایان ذکر است که جشنواره ۱۴-۱۷ مهرماه دایر است و جلسه عمومی کانون در روز اول جشنواره یعنی ۱۴ام مهر ماه برگزار میشود. فعالیت های مورد …

مدرسه تابستانی یوسرن

  • 14 - 16 شهریورماه
  • دانشگاه فناوریهای نوین آمل

جمعی از اعضای کانون برگزیدگان نانو با حمایت کانون در اولین مدرسه تابستانی یوسرن که در روزهای ۱۴ الی ۱۶ شهریور ماه در دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برگزار میشود، شرکت میکنند. این دوره میزبان ۳۳ دانشمند یک درصد برتر جهان است.

اولین اردوی تابستانی کانون برگزیدگان باشگاه نانو

  • 1 الی 5 شهریورماه
  • قزوین

اولین دوره اردوهای تابستانی کانون برگزیدگان باشگاه نانو، ۱ تا ۵ شهریور سال جاری به منظور ارتقاء توانمندی اعضای کانون در سه محور کار تیمی، تعامل گروهی و هم‌افزایی جمعی در شهرستان قزوین برگزار می‌شود.

پنجمین مجمع اقتصاد فناوری نانو

  • 24 - 25 مرداد ماه
  • مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت

جمعی از اعضای کانون برگزیدگان نانو با حمایت کانون در پنجمین مجمع اقتصاد فناوری نانو شرکت خواهند کرد. مجمع اقتصاد فناوری نانو، اصلی‌ترین گردهمایی سالانه مدیران و فعالان اکوسیستم فناوری نانو می‌باشد. این رویداد که در فضایی نوآورانه ومتفاوت برگزار می‌گردد، هر سال بر موضوعات و چالش‌های مختلفی تمرکز دارد. پنجمین دوره مجمع نیز بر …

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

بعد از ثبت نام در سایت لطفا وارد حساب کاربری خود شده و اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید.

اگر رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده اید لطفا نشانی ایمیلی که در موقع ثبت نام ارائه کرده اید را در کادر زیر وارد کرده و روی گزینه ادامه کلیک کنید.