• 22-24 آذر
  • دانشگاه باهنر کرمان

بیست و هشتمین رویداد کارنو با رویکرد توانمندسازی سرمایه های انسانی فناوری نانو در تاریخ ۲۲ الی ۲۴ آذرماه ۱۳۹۶ (چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه) به میزبانی دانشگاه باهنر کرمان برگزار خواهد شد.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بیست و هشتمین رویداد کارنو با رویکرد توانمندسازی سرمایه های انسانی فناوری نانو در تاریخ ۲۲ الی ۲۴ آذرماه ۱۳۹۶ (چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه) به میزبانی دانشگاه باهنر کرمان برگزار خواهد شد.

توضیحاتی در مورد این رویداد در ادامه آورده شده است:

رویداد «کارنو» با رویکرد توانمندسازی سرمایه های انسانی فناوری نانو و ایجاد انگیزه و تغییر نگرش در دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته‌ها و گرایش‌های نانو برای ورود به بازار کسب و کار و هدف دار کردن موضوعات پایان نامه های آنها پایه ریزی شده است.

در این رویداد، دانشجویان با استفاده از تجارب اساتید مجرب و کارآزموده به منظور تجاری‌سازی هر چه بیشتر ایده‌های مطرح شده و رسیدن به فواید کلان آن در سطح اجتماع، از فضای تحقیقات بنیادی به سمت تحقیقات کاربردی سوق داده می‌شوند.

شرکت‌کنندگان این رویداد کارآفرینی:

– دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته ها و گرایش‌های فناوری نانو

– دانشجویان و فارغ‌التحصیلان سایر رشته ها ( دارای پایان نامه نانو مورد تایید ستاد نانو )

– دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مدیریت (حداکثر ۱۰ نفر)

 

گواهینامه اعطایی در پایان دوره:

دو گواهینامه “گواهینامه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو” و “گواهینامه بین‌المللی فنی و حرفه‌ای کشور” به شرکت کنندگان در این رویداد تقدیم خواهد شد.

 

شرایط این رویداد:

– حضور شرکت کنندگان در طول سه روز برگزاری رویداد، الزامی است.

– این رویداد فاقد امکانات خوابگاهی است.

 

هزینه ثبت‌نام:

هزینه ثبت‌نام در رویداد کارنو ۳۵۰ هزار تومان است که برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌ها و گرایش‌های نانو ۷۰ هزار تومان و دانشجویان رشته‌های غیرنانو و دارای پایان‌نامه نانو و همچنین رشته‌های مدیریت، ۱۰۰ هزار تومان درنظر گرفته شده است.

شایان ذکر است که شرکت در این رویداد برای اعضای کانون برگزیدگان باشگاه نانو رایگان می باشد. به منظور ثبت نام در این رویداد به خانم دنیا نظری اطلاع دهید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

بعد از ثبت نام در سایت لطفا وارد حساب کاربری خود شده و اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید.

اگر رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده اید لطفا نشانی ایمیلی که در موقع ثبت نام ارائه کرده اید را در کادر زیر وارد کرده و روی گزینه ادامه کلیک کنید.