Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

اولین دوره رویداد (NEEDs (Nano Education Enrichment Days به همت پژوهش‌سرای فضیلی و انجمن نانو شهر اصفهان با حضور ۶۰ داوطلب دهمین المپیاد نانو از مدارس و پژوهش‌سراهای مختلف این شهر برگزار شد.

نیمه اول این رویداد ۱۶ ساعته در اسفندماه، در دو بخش آموزش و انتقال تجربه صورت گرفت که مدال‌داران المپیاد نانو و برگزیدگان جشنواره نانو در آن حضور یافتند.

در بخش آموزش به بررسی مبانی علوم و فناوری نانو و روش‌های سنتز (هیدروترمال، هم‌رسوبی، میکروامولسیون، پوشش‌دهی، cvd، pvd، اسپاترینگ، سل ژل، آسیاب‌کاری، آلیاژسازی و غیره) پرداخته شد که توسط محمدرضا مکارم(برنز چهارمین دوره المپیاد نانو) ارائه گردید

و در بخش انتقال تجربه نیز که به بررسی عوامل موفقیت در بعد تحصیلی – پژوهشی زندگی و نهایتا المپیاد نانو تعلق داشت از تجربیات فاطمه کبیری(نقره هشتمین المپیاد و اول کشوری ششمین جشنواره نانو)، نرگس احمدی(اول کشوری هفتمین جشنواره نانو و برگزیده استانی المپیاد نانو) و پردیس غفاری (اول کشوری جشنواره نانو) استفاده شد.

در طول برگزاری این دوره که به روزهای غنی شده با نانو شناخته می شود، از حضور خانم سماح (رئیس پژوهش‌سرای صائب و دکتری نانوفیزیک) و آقای نعمت‌بخش (رئیس پژوهش‌سرای فضیلی) نیز بهره برده شد.

نیمه دوم این دوره نیز در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است، انجمن نانو شهر اصفهان زیر نظر آموزش و پرورش اصفهان در آبان‌ماه سال جاری توسط ۶ نفر از اعضای کانون برگزیدگان باشگاه نانو تشکیل شده و تا به حال برنامه‌های ترویجی و تبلیغاتی مختلفی اجرا کرده و طرح‌های زیادی را نیز در سال آینده در برنامه کاری خود دارد. این انجمن، میزبان نشست عمومی کانون برگزیدگان باشگاه نانو در زمستان امسال نیز بود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

بعد از ثبت نام در سایت لطفا وارد حساب کاربری خود شده و اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید.

اگر رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده اید لطفا نشانی ایمیلی که در موقع ثبت نام ارائه کرده اید را در کادر زیر وارد کرده و روی گزینه ادامه کلیک کنید.