Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

«سومین مسابقه ملی توانمند»، با هدف ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان برای آشنایی و یادگیری مهارت‌های نانو با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در سال جاری در دو مرحله برگزار گردید.

 


این مسابقه در چهار محور دانش عمومی در حوزه ی فناوری نانو، نانو الیاف، آبگریزی و دارورسانی برگزار شد.
ثبت‌نام مسابقه از ۱۵ بهمن‌ماه تا ۲۲ بهمن‌ماه سال جاری از طریق سایت باشگاه نانو به عمل آمد.
مرحله اول مسابقه در قالب یک آزمون آنلاین در تاریخ ۲۵ بهمن ۹۷ صورت گرفت؛ که از تعداد ۷۰۰ نفرشرکت کننده ۴۸ نفر به مرحله عملی کشوری راه یافتند که از این تعداد ١٧ نفر از استان کردستان بوده و ۷نفر از دانش‌آموزان پارسا فرهیخته، عضو کانون برگزیدگان باشگاه نانو بودند.
پذیرفته‌شدگان، به مرحله عملی مسابقه که در تاریخ ۲۳ و ۲۴ اسفندماه سال جاری در تهران برگزار شد، راه‌یافته و در چهار محور دانش عمومی در حوزه علوم و فناوری نانو، نانو الیاف، آب‌گریزی و دارورسانی با یکدیگر به رقابت پرداختند.


در این مرحله دانش‌آموزان به ۱۲ گروه ۴ نفری تقسیم شده به رقابت پرداختند و در نهایت ۴ گروه برای رقابت مرحله‌ی عملی انتخاب شدند. سپس ۳ تیم برتر نهایی انتخاب شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.


گفتنی است پارسا فرهیخته از اعضای کانون برگزیدگان باشگاه نانو، استاد راهنمای دو تیم زانا و بروسکه بوده و به عنوان سرپرست علمی ۵ تیم اعزام شده از کردستان در مسابقه حضور داشت.‌
همچنین پیش از آن دوره‌های توجیهی توانمند و معرفی آن به دانش‌آموزان توسط این عضو کانون انجام گرفته بود.

پارسا فرهیخته مدال برنز دوره هشتم و مدال نقره دوره نهم المپیاد علوم و فناوری نانو را در کارنامه خود دارد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

بعد از ثبت نام در سایت لطفا وارد حساب کاربری خود شده و اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید.

اگر رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده اید لطفا نشانی ایمیلی که در موقع ثبت نام ارائه کرده اید را در کادر زیر وارد کرده و روی گزینه ادامه کلیک کنید.