• 24 تا 26 بهمن 97
  • اصفهان

هسته استان اصفهان کانون برگزیدگان باشگاه نانو ۲۴ تا ۲۶ بهمن‌ماه سال جاری میزبان دوره زمستانه کانون بود. نشست هم‌اندیشی، کارگاه‌های مهارتی و اصفهان‌گردی از برنامه‌های اصلی این دوره بود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

هسته استان اصفهان کانون برگزیدگان باشگاه نانو ۲۴ تا ۲۶ بهمن‌ماه سال جاری میزبان دوره زمستانه کانون بود. نشست هم‌اندیشی، کارگاه‌های مهارتی و اصفهان‌گردی از برنامه‌های اصلی این دوره بود.

این دوره با حضور ۵۰ نفر از اعضای کانون از استان‌های تهران، اصفهان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، بوشهر، هرمزگان، فارس، مازندران، زنجان، کردستان، کرمان، خوزستان، گیلان و کرمانشاه برگزار شد.

برنامه، ساعت ۲۱ روز چهارشنبه ۲۴ بهمن با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید آغاز شد. ابتدا نازنین ناصحی نماینده هسته استان اصفهان ضمن خوشامدگویی به مهمانان، جزییات برنامه را تبیین کرد و درباره تجربیاتی که در به واسطه میزبانی این اردو و انجام برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های آن کسب کرده بود، صحبت کرد.

سپس اهداف برگزاری این دوره و گزارشی مختصر از فعالیت‌های انجام شده و پیش روی کانون توسط امید الهی، دبیر کارگروه سیاست‌گذاری کانون ارایه شد. در ادامه، مرتضی صفاری، محمدحسین عبدی و علیرضا صل علی، دبیران کارگروه‌های ارتباطات، حمایت مالی و توسعه منابع انسانی گزارشی از فعالیت‌های کارگروه‌ها را ارایه کردند. در پایان این بخش، جلسه پرسش و پاسخ و هم‌اندیشی بین اعضای کانون، دبیران و مسئولان برگزار شد. آقای خادم، مدیر بخش دانش‌آموزی ستاد نانو نیز در پاسخ به برخی سوالات، نکاتی را مطرح کرد و فعالیت در جهت محقق یا فناور برتر شدن و تشکیل گروه‌های پژوهشی و کاری نمونه را از اهداف کلی کانون برشمرد.

 

برنامه روز پنجشنبه ۲۵ بهمن، با بازدید از برخی مناطق گردشگری اصفهان آغاز شد، سپس دو کارگاه مهارتی با عناوین «انتقال تجربه در حوزه توسعه فناوری» و «روش‌های راستی‌آزمایی نتایج تجزیه و تحلیل داده‌های آماری» برگزارشد.

 

بخش نخست برنامه روز جمعه ۲۶ بهمن، به ادامه کارگاه «روش‌های راستی‌آزمایی نتایج تجزیه و تحلیل داده‌های آماری» اختصاص داشت و بعد از آن کارگاه «اخلاق کار تیمی» برگزار شد.

دوره با برگزاری دو کارگاه هم‌افزایی بین اعضا با موضوع «فنون مذاکره» و «اقتصاد چیست» توسط دو نفر از اعضای کانون به پایان رسید.

 

 

کانون برگزیدگان باشگاه نانو با هدف ارتباط و هدایت مستمر برگزیدگان باشگاه نانو، حفظ هسته نخبگی با تنوع رشته‌ها و تخصص‌ها با شعار «بر بلندای دانش و فن، می شود سرآمد ایرانی» در سال ۱۳۹۴ شکل گرفته است.

تمامی فعالیت‌های این کانون توسط اعضای آن شکل می‌گیرد و کمک‌های معنوی و مادی آن از طرف ستاد نانو و باشگاه نانو تامین می‌شود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

بعد از ثبت نام در سایت لطفا وارد حساب کاربری خود شده و اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید.

اگر رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده اید لطفا نشانی ایمیلی که در موقع ثبت نام ارائه کرده اید را در کادر زیر وارد کرده و روی گزینه ادامه کلیک کنید.