سیاست گذاری: وظیفه ی اصلی این کارگروه سامان دهی فعالیت های انجام شده در کانون (کارگروه ها، کمیته ها و …) در جهت اهداف و با توجه به اولویت بندی ها و پایش مداوم وضعیت اعضای کانون و هدایت آن ها در مسیر پیشرفت است. شورای این کارگروه از دبیران سایر کارگروه ها و نیز ۴ نفر عضو منتخب توسط اعضای کانون تشکیل می شود. دبیر این کارگروه توسط شورا و از میان ۴ نفر منتخب اعضا تعیین می گردد.

حمایت و جذب مالی: برنامه ی کلی و کلان کارگروه حمایت مدیریت استفاده از حمایت های موجود و ایجاد زیرساخت های لازم برای جذب حمایت های لازم و در کنار آن ها هدایت، گروه بندی و اولویت بندی اعضا برای استفاده و بهره گیری از این بسترهای حمایتی است. با توجه به صحبت های جلسات ابتدایی تشکیل کانون مبنی بر حمایت از اعضای کانون در زمینه های مربوطه، این حوزه از مقدمات رسیدن به اهداف کانون می باشد و رسیدن به اهداف کلان و اصلی کانون، ارتباط مستقیم با بودجه و حمایت های جذب شده دارد. همچنین با مدیریت این امکانات می توان هر چه سریع تر و بهتر به اهداف مشخص شده رسید.

ارتباطات: وظیفه این کارگروه در درجه اول یک سری از فعالیتهای معمول برای اطلاع رسانی رویدادها، جلسات کانون، تهیه صورت جلسات و جمع آوری آرشیو است. همچنین مدیریت و تامین محتوا سایت کانون، کانال کانون و کانال باشگاه نانو نیز توسط این کارگروه انجام میشود.

فعالیت های دیگر این کارگروه شامل مواردی مانند ایجاد زمینه کارآموزی اعضا در شرکت های معتبر فعال در زمینه نانو و ایجاد و انجام سیستم پایش مدام اعضای کانون میباشد.

منابع انسانی: مهم ترین هدف این کارگروه پیدا کردن توانایی های اعضا در زمینه های مختلف و استفاده از آن ها و از طرف دیگر افزایش اطلاعات و توانمندی اعضاست. از سایر فعالیت های این کارگروه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

-همکاری با آزمایشگاه های توانا

-استخراج اطلاعات سمینارهاوکارگاه های مفید برای اعضا و تنظیم برنامه سالانه کانون(شامل کارگاه ها.سمینارها.جلسات کانون.بازدیدهاو…)

-فراهم کردن بازدیدها(کارخانه،صنایع و…) دوره های مفیدبرای اعضا(مالکیت فکری.اشنایی با بازار و….)باهمکاری کارگروه آموزش

-برگزاری استارتاپ ویژه افراد کانون

-فراهم کردن زمینه مشارکت اعضا در پروژه های مشترک با اساتید و تاسیس شرکت های دانش بنیان

آموزش: خلاصه ی نقشه راه این کارگروه، طرح “پژوهش تا صنعت” است که مسیر پژوهش های تخصصی اعضای کانون را تا رسیدن به نتایج مورد نیاز صنایع کشور هموار می کند.

-مشخص کردن ساز و کار برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی توسط خود اعضای کانون برای آموزش به سایر اعضا. یعنی آموزش از طرف خودمان برای خودمان

-تشکیل کمیته های علمی پژوهشی با رویکرد حل نیازهای کشور و آموزش و اجرای پژوهش های کاربردی

-ایجاد امکان ارتباط اعضای کانون با سامانه ی تبادل فناوری ستاد نانو برای تعریف پروژه های خود با توجه به نیاز های کشور.

 

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

بعد از ثبت نام در سایت لطفا وارد حساب کاربری خود شده و اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید.

اگر رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده اید لطفا نشانی ایمیلی که در موقع ثبت نام ارائه کرده اید را در کادر زیر وارد کرده و روی گزینه ادامه کلیک کنید.