کانون برگزیدگان باشگاه نانو با هدف ارتباط و هدایت مستمر برگزیدگان باشگاه نانو، حفظ هسته نخبگی با تنوع رشته ها و تخصص ها و هدایت اعضا جهت محقق، فناور و یا مدیر سرآمد شدن آنها و با شعار”بر بلندای دانش و فن، می شود سرآمد ایرانی” در سال ۱۳۹۴ شکل گرفته است.

تمامی فعالیت های این کانون توسط اعضای آن شکل میگیرد و کمک های معنوی و مادی آن از طرف ستاد نانو و باشگاه نانو تامین میشود.

کانون برگزیدگان از پنج کارگروه سیاست گذاری، ارتباطات، آموزش، حمایت و منابع انسانی شکل گرفته است که طبق سند کانون فعالیت های مجزایی را با هماهنگی با هم انجام میدهند.

همچنین کمیته های علمی مختلفی مانند تقلیدزیستی، نساجی و انرژی توسط اعضای کانون و با مدیریت اساتید راهنما مجرب مشغول به فعالیت هستند.

اعضای کانون برگزیدگان از طریق المپیاد نانو و همینطور جشنواره نانو (۵ طرح برگزیده) به کانون وارد می شوند. این افراد در رشته های مختلفی تحصیل میکنند و تخصص های گوناگونی دارند. تاکنون این افراد در مسابقات ملی و بین المللی مختلف خوش درخشیده اند و در فعالیت های مختلف باشگاه نانو و ستاد نانو همواره شرکت داشته و موثر بوده اند.

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

بعد از ثبت نام در سایت لطفا وارد حساب کاربری خود شده و اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید.

اگر رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده اید لطفا نشانی ایمیلی که در موقع ثبت نام ارائه کرده اید را در کادر زیر وارد کرده و روی گزینه ادامه کلیک کنید.