یکی از برنامه‌های کانون برگزیدگان باشگاه نانو، آموزش و توانمندسازی اعضای علاقمند به مباحث آموزشی است. در این راستا، طرح سفیران توانا به منظور برگزاری کارگاه‌های آموزشی تجهیزات نانو است.

این کارگاه‌ها شامل بخش‌های تئوری، سنتز نانومواد و کار با دستگاه‌های آزمایشگاه‌های عضو شبکه توانا است. تاکنون ۳۸ نفر از اعضای کانون با شرکت در دوره‌های توانمندسازی توانا، به عنوان سفیر توانا معرفی شده‌اند. و طی دو سال گذشته بالغ بر ۷۰ کارگاه در اقصی نقاط کشور برای ۲ هزار نفر از دانش‌آموزان توسط سفیران توانا برگزار شده است. همچنین به تازگی، برنامه‌های کارگاه‌های توانا برای دانشجویان نیز توسط این افراد آغاز به کار کرده است.

مدیران آزمایشگاه‌های عضو شبکه توانا و یا مدیران مدارس، برای برگزاری کارگاه توسط اعضای کانون برگزیدگان باشگاه نانو می‌توانند با باشگاه نانو تماس بگیرند و یا از طریق بخش «تماس با ما» موجود در سایت کانون درخواست خود را مطرح کنند تا مسئول مربوطه با آنها تماس بگیرد.

شبکه آموزشی آزمایشگاه‌های فناوری نانو (شبکه توانا) از سال ۱۳۹۱ با هدف تقویت باور دانش‌آموزان نسبت به توانمندی‌های ملی و همچنین سهولت دسترسی دانش‌آموزان سراسر کشور به تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته آغاز به کار کرده و تا کنون ۸۳ مرکز آموزشی مجهز به آزمایشگاه توانا شده‌اند.

 

 

توضیحات مربوط به شبکه توانا

https://nanoclub.ir/tavana

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

بعد از ثبت نام در سایت لطفا وارد حساب کاربری خود شده و اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید.

اگر رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده اید لطفا نشانی ایمیلی که در موقع ثبت نام ارائه کرده اید را در کادر زیر وارد کرده و روی گزینه ادامه کلیک کنید.