نشست سالانه کانون برگزیدگان باشگاه نانو روز سه‌شنبه اول اسفند ۱۳۹۶ با حضور ۴۰ تن از اعضای کانون، در محل ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار شد.

برنامه سه روزه این نشست به شرح ذیل بود:

در روز اول، ابتدا گردهمایی معرفی اعضا صورت گرفت و اعضا از خود و تجربیات و علایقشان گفتند. در ادامه فرصتی در اختیار اعضا قرار گرفت تا در مورد تجربیاتشان با یکدیگر صحبت کنند. پس از آن تجربیات کمیته نساجی و نانواستارتاپ به اعضا منتقل شد. همچنین در مورد چگونگی وارد کردن اطلاعات به سایت کانون صحبت شد. برنامه بعدی هم آموزی بود. در این برنامه آقایان عبدی، شهسواری و خاوری به ترتیب در مورد لزوم دید بازاری، کارهای پژوهشی و تاسیس شرکت،کراودفاندینگ و تجربه برنامه ریزی شخصی صحبت هایی را ارائه دادند. در نهایت نیز انتقادات و پیشنهادات اعضا به برنامه های کانون بیان شد و مورد بحث قرار گرفت.

در روز دوم، گزارشی از خلاصه فعالیت های کانون به دکتر سرکار، دبیر ستاد نانو، ارائه داده شد. در این ارائه مصداق هایی از پیشرفت کانون در مسیر اهدافش در این دو سال بیان شد. در ادامه کارگاه کار تیمی توسط جناب آقای طریقت برگزار شد. همچنین کارگاه برنامه ریزی شخصی توسط یکی از دانشجویان دکتر تفقدی نیا برگزار شد. در انتهای روز نیز با حرکت به سمت کافه فانوس، نمایش میراث آلبرتا و مصاحبه دکتر اسکندری در مورد مهاجرت صورت گرفت.

در روز سوم، نشستی با حضور مدیران رویدادها و پروژه‌های مختلف باشگاه نانو و برخی از اعضای کانون برگزیدگان باشگاه نانو با هدف طرح فرصت‌ها و پتانسیل‌های موجود برای همکاری بیشتر این دو مجموعه برگزار شد. در ادامه نیز کلاس آمادگی مسابقه ملی در دانشگاه تهران برگزار شد.

 

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

بعد از ثبت نام در سایت لطفا وارد حساب کاربری خود شده و اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید.

اگر رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده اید لطفا نشانی ایمیلی که در موقع ثبت نام ارائه کرده اید را در کادر زیر وارد کرده و روی گزینه ادامه کلیک کنید.