در روز دوم نشست سال ۹۶ کانون، گزارشی از خلاصه فعالیت‌های کانون به دکتر سرکار، دبیر ستاد نانو، ارائه شد. در این ارائه مصداق‌هایی از حرکت در مسیر اهداف کانون در این دو سال بیان شد. همچنین سازوکار و اهم فعالیت های اخیر کانون بیان شد. این گزارش با همکاری جمعی ۱۱ نفره از اعضای کانون ارائه شد. عناوین ارائه عبارت بودند از:

تشکیل کانون، اهداف کانون، کارگروه‌ها(هرکارگروه فعالیت‌هایش را بیان کرد)، نشست‌های کانون، کمیته‌های علمی، کارگاه‌های گذرانده شده، حمایت از دوره‌های مورد تایید(مثل یوسرن، نانواستارتاپ و مجمع اقتصاد)، دوره تابستانه، اردو‌ها، سفیران توانا، شبکه انجمن‌های دانشگاهی کشور، همکاری در فعالیت‌های باشگاه نانو، سامانه مدرسان و فعالیت‌های جهادی.

پس از ارائه گزارش، دکتر سرکار با بیان اینکه پیشرفت کانون در این دو سال فراتر از انتظار بوده است، از امیدشان به مسیر کانون گفتند. ایشان در ادامه پیشنهادهایی جهت توجه در ادامه مسیر کانون بیان فرمودند و به شنیدن نظرات اعضا پرداختند. پس از دکتر سرکار، مهندس احمدوند، دبیر کارگروه ترویج ستاد نانو، ضمن تقدیر از مسئولین کانون در ستاد و باشگاه نانو یعنی آقای قدمگاهی و خانم سلیمی، از ارزش این جمع نکاتی را بیان فرمودند.

در ادامه عکس هایی از این جلسه مشاهده می فرمایید.

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

بعد از ثبت نام در سایت لطفا وارد حساب کاربری خود شده و اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید.

اگر رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده اید لطفا نشانی ایمیلی که در موقع ثبت نام ارائه کرده اید را در کادر زیر وارد کرده و روی گزینه ادامه کلیک کنید.